X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Fertilovit
Odpowiedz

Fertilovit

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda1992 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Was przyjmowała w okresie starania się o dziecko Fertilovit? 10lat temu poznałam mojego męża. Od początku się niezabezpieczalismy ale do tej pory nie mamy dzieci. Jakiś czas temu zaczęło nam na tym zależeć poszłam do lekarza i u mnie wszystko w porządku. Mąż nie może się przemóc do zrobienia badań . Niby w ciągu miesiąca jest zapisany na pobranie nasienia ,ale mimo tego napotkałam się z nazwą Fertilovit 35plus i Fertilovit M plus. Proszę o jakąś opinie.

  • Magda1992 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkamy we wsi zabite dechami jak to się mówi, a mój mąż jest z tych dla których te sprawy to temat tabu a klinika niepłodności to coś o czym nie chciał słyszeć póki nie zagroziłam odejściem. Niestety muszę spróbować suplementów i wpakowac to w niego może coś to zdziała a badania swoją drogą będę chciała żeby zrobił.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ