X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Globozoosperia
Odpowiedz

Globozoosperia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Albuera Znajoma
  Postów: 23 78

  Wysłany: 18 września 2014, 07:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć,czy którejś z Was udało się zajść w ciążę z tym problemem.?

  f2w3rjjgbec27voi.png
 • Albuera Znajoma
  Postów: 23 78

  Wysłany: 18 września 2014, 07:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W skrócie: Globozoospermia jest defektem plemników objawiającym się okrągłym kształtem główki plemnika oraz brakiem akrosomu. Jest ona też związana z niepłodnością męską.
  W opisywanym przypadku badaniom poddano jednego pacjenta z globozoospermią – okazało się, że jego plemniki nie wiążą się z kwasem hialuronowym, mają nieprawidłową organizację i jakość materiału genetycznego (nieprawidłowe podstawienie protamin zamiast histonów, aneuploidie chromosomów płciowych oraz przecięcia nici DNA).
  W trzech cyklach zapłodnienia pozaustrojowego przy użyciu ICSI (docytoplazmatyczne strzyknięcie plemnika) uzyskano prawidłowe morfologicznie zarodki, jednak w żadnym cyklu nie udało się z nich uzyskać ciąży.
  Czy którejś się udało?

  f2w3rjjgbec27voi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ