X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy ile się czeka na realizację refundowanego projektu in vitro?
Odpowiedz

ile się czeka na realizację refundowanego projektu in vitro?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nina86 Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 10 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie ile trzeba czekać na realizację projektu ?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zalezy w jakiej klinice .. nie raz wizyta kwalifikacyjna i od nastepne go cyklu mozna zaczynac :) a nie raz czeka sie 3 miesiace albo i dluzej ..

    Nina86 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nina86 Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dz. Wszystko musi zgadzac z procedura czy moga byc odstepstwa do umowy jak to wyglada? Mam namysli caly czas refundowane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ