X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Inseminacja z męskim problemem!
Odpowiedz

Inseminacja z męskim problemem!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zastanawiam sie czy, któraś z Was moze sie podzielić swoją historią dotyczącą inseminacji ze słabym nasieniem partnera.
    U nas sprawa wyglada tak ze wg badań ja jestem zdrowa jak ryba, za to u męża żołnierze słabo pływają. Ruchu postępowego szybkiego BRAK, reszta parametrów nasienia w normie. W tym miesiącu podchodzimy po raz pierwszy do inseminacji, jest to nasz 13cs i 6 cykl po wczesnym poronieniu. Nie ukrywam ze pokładam ogromne nadzieje w tej inseminacji i będę bardzo zawiedziona jak sie nie uda... mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktoś kto przechodził lub przechodzi przez to samo :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 24 października 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie, jesteśmy w podobnym wieku, problem męski, tylko ilość mniejsza, ruch ok, ja też zdrowa jak ryba,i w tym miesiącu pierwsza inseminacja,jak dobrze pójdzie. Jutro mamy wizytę żeby zobaczyć jak urosły pecherzyki..trzymam za Ciebie kciuki, :-) czy masz stymulowany cykl?

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 28 lat, on 33, ja mam PCOS on słaba morfologia ( 1%) mielismy iui ale raczej nic z tego, ale sa jednak przypadki ze sie udaje..
    jesli jednak iui to 10-15 % szans to przy problemie mieskim to juz nie wiem ile.. 5-7 ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 24 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tłumacze, że będą mieć krótsza drogę do celu, dostaną coś na prędkość i może trochę szczęścia i się uda..czytałam na forach trochę, nie jest to norma ale udaje się :-)

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, kiedy testujesz?

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Domiszka, kiedy testujesz?

    w srode ale mam juz objawy @ wiec nie wiem czy sens wydawac kase na test

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ