Forum Męskie sprawy Inseminacja z męskim problemem!
Odpowiedz

Inseminacja z męskim problemem!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Ekspertka

Wysłany: 15 października 2016, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zastanawiam sie czy, któraś z Was moze sie podzielić swoją historią dotyczącą inseminacji ze słabym nasieniem partnera.
    U nas sprawa wyglada tak ze wg badań ja jestem zdrowa jak ryba, za to u męża żołnierze słabo pływają. Ruchu postępowego szybkiego BRAK, reszta parametrów nasienia w normie. W tym miesiącu podchodzimy po raz pierwszy do inseminacji, jest to nasz 13cs i 6 cykl po wczesnym poronieniu. Nie ukrywam ze pokładam ogromne nadzieje w tej inseminacji i będę bardzo zawiedziona jak sie nie uda... mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktoś kto przechodził lub przechodzi przez to samo :*

Ona 30l 👩‍❤️‍👨 28l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    📅 2015 - 17cs z ex w tym 2 😇😇 w 6 i 10 tc
    📅 2021 - 2cs - 21.07 mamy ⏸️💗

0d1y43r8frhq432d.png
  • olciabos Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie, jesteśmy w podobnym wieku, problem męski, tylko ilość mniejsza, ruch ok, ja też zdrowa jak ryba,i w tym miesiącu pierwsza inseminacja,jak dobrze pójdzie. Jutro mamy wizytę żeby zobaczyć jak urosły pecherzyki..trzymam za Ciebie kciuki, :-) czy masz stymulowany cykl?

3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • domiszka Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 28 lat, on 33, ja mam PCOS on słaba morfologia ( 1%) mielismy iui ale raczej nic z tego, ale sa jednak przypadki ze sie udaje..
    jesli jednak iui to 10-15 % szans to przy problemie mieskim to juz nie wiem ile.. 5-7 ?

PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • olciabos Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tłumacze, że będą mieć krótsza drogę do celu, dostaną coś na prędkość i może trochę szczęścia i się uda..czytałam na forach trochę, nie jest to norma ale udaje się :-)

3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, kiedy testujesz?

• domiszka Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Domiszka, kiedy testujesz?

w srode ale mam juz objawy @ wiec nie wiem czy sens wydawac kase na test

PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego