X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Jak poprawić jakość seksu
Odpowiedz

Jak poprawić jakość seksu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ursusza Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 15 listopada 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam 36 lat. Mój stały partner nie jest tragiczny w łóżku, zupełnie dobrze się dopasowaliśmy więc nigdy nie narzekałam. Ale od jakiegos czasu reanimujemy ten nasz seks, obie strony się starają ale jakoś tak...sucho..bez polotu. Mimo że chęci są, jestem tego pewna i z jego strony. Same żele są tylko czasowym zamaskowaniem a nie rozwiązaniem. Nawet badania robiłam i nie mam żadnej menopauzy jak coś ;) tylko czy to już tak zostanie?

    rozalix, Annite lubią tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 listopada 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a jak się zapatrujecie na eksperymenty? Może jakieś gadżety?
    U mnie sprawdza się cało dniowe podbijanie atmosferki ;) dotyk, sprośne żarciki, zalotne spojrzenia :) niby nic, a jednak nakręca :)
    Może jakieś gry planszowe dla dorosłych? Jest mnóstwo rozwiązań 😁

    rozalix, Annite lubią tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 17 listopada 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro są chęci to sobie kupcie żel do masażu albo intymny i już cos jak durex intense albo libi gel

    Felinka94, Annite lubią tę wiadomość

  • Lupo Przyjaciółka
    Postów: 86 20

    Wysłany: 17 listopada 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odgrywanie ról? Nietypowe miejsca?

    Moim zdaniem seks w niemal każdym związku siada po kilku miesiącach lub latach....

    Annite lubi tę wiadomość

  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 17 listopada 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lupo wejdź proszę w wolnej chwili na wątek o libido. Mam pytanko a widzę że nie zagladalas.

    Annite lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 listopada 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek to nie robot. Masz prawo mieć cięzki czas. Kiedy nie chce Ci się uprawiać seksu. Jesteś już z parnerem długo. Najprawdopodobniej jest to rutyna. Poza tym jeśli stronisz od seksu to może stronisz od kiepskiego seksu i warto byłoby wprowadzić jakieś urozmaicenia? Zabawki erotyczne?
    Poza tym brałaś już tabletki na libido? Dobre efekty dają libido therapy

  • Ursusza Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to coś takiego jak stimea może?

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym stylu ale w porównaniu libido therapy sa moim zdaniem o wiele lepsze. Mi przynajmniej o wiele bardziej poprawiały nastrój. Dodam jednak, że tabletki to nie wszytko. LIczy się tutaj zaangażowanie. O dobry seks trzeba walczyć i ciągle pracować.

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie staraczki dochodzą do momentu, że pojawia się problem z seksem, z jego jakością. Bo przez nieskuteczne starania zaczynamy traktować seks jakiś zabieg. A seks ma przecież sprawiać przyjemność, czyli dawać orgazm.
    Dla mnie odkryciem był wibrator, a dokładniej masażer do łechtaczki. Większość kobiet ma orgazm łechtaczkowy, ja również. Wibratora używamy jako gry wstępnej, po orgazmie mam większą ochotę na normalny seks. Mnie to pomogło, polecam :)

    Karolina36, Madouc_92 lubią tę wiadomość

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 12 stycznia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz autorko czy nie ale polecam zele intymne.Ale nie takie zwykłe tylko te, które sprawiają,ze masz wieksze odczucia na łechtaczce. Żele takie sprawiają,że łatwiej można osiągnąć orgazm. Na innym temacie pisalam o libi gel. O niebo lepszy moim zdaniem od Durex intense

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 15 stycznia, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czymś się różni ten libi gel od durexa? Bo kupiliśmy sobie durexa i jestem trochę zawiedziona. Jak dla mnie nie jest to przyjemne

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 17 stycznia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest zdecydowanie inny! Durex intense daje naprzemienne uczucie ziman i gorąca. Z kolei libi gel działa trochę inaczej. Sprawia,ze ukrwienie okolic intymnych jest lepsze i każdy dotyk odczuwasz o wiele mocniej i przyjemniej. Szczegolnie przyjemne jest przy seksie oralnym. No i dzięki temu żelowi po raz pierwszy miałam orgazm pochwowy. A wczesniej wydawało mi sie,ze to jedynie bajki

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 22 stycznia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed zadowoleniem z seksu i tych najlepszych doznań blokował stres, stres przed ciążą; mimo stosowania gumek to i tak się bałam i zamiast cieszyć się chwilą, to myślałam, że wpadniemy. A jestem pewna, że przez to ponieważ jak w końcu zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne to teraz wiem, co to dobry seks i orgazm. Trochę się obawiałam na początku jak się będę czuć, w końcu to hormony, ale niepotrzebnie. Te tabletki to libido therapy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ