X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Jaki drobny prezent na rocznicę związku
Odpowiedz

Jaki drobny prezent na rocznicę związku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 17 września 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam obecnie jakiegoś drobnego prezentu na rocznicę związku. Zwykle nie robimy sobie jakichś drogich podarunków. Jakie macie propozycje?

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 17 września 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilabym ksiazke z wamymi wspolnymi zdjeciami lub album i wypisala pod zdjeciami jakies wasze wspomnienia, cos z czego sie wspolnie smialiscie itd

    Niezłe promocje są również w Ombre:
    ombre.pl

    Możesz sobie zajrzec, jeśli chciałabyś mu podarować jakieś wygodne ubrania do chodzenia. Mężczyźni lubią takie praktyczne prezenty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2021, 10:16

  • Kitiha Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję nowe ubranka dear sophie

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 21 lutego 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubranka takie są dobrym pomysłem na prezent dla maluszka ;) Na przykląd na dzień dziecka, ale raczej nie dla dorosłej osoby :)
    Dawajmy sobie prezenty konkretnie dla siebie a nie dla dzieci. Rodzice również powinni dbać o swoje potrzeby.

    Jesli szukacie pomysłów na prezent dla siebie, polecam na przykłąd ceramikę Bolesławiecką, którą można kompletować latami. Na przykład takie cudne filiżanki: https://andyceramika.pl/filizanki-spodki
    8198290ddc3df25c365d5ff8f6b8c5a7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2022, 14:24

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 97 1

    Wysłany: 28 listopada 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie sądziłam, że będę tu prosić o radę, ale nie ma zdecydowanie żadnego pomysłu. Za dwa tygodnie mamy z chłopakiem 2 rocznicę związku i chciałam zaplanować coś miłego. Problem polega na tym co. Nie mamy wolnego weekendu, bo akurat przez cały styczeń w weekendy mamy gości. Nasze życie jest dość aktywne, często gdzieś wyjeżdżamy, wychodzimy na różne atrakcje (ścianki wspinaczkowe, squasha, kino, teatr, restauracje, łyżwy) nie mam pomysłu co moglibyśmy zrobić w tym roku. Szczególnie, że rok temu zrobił mi niespodziankę i wziął do Paryża... Może macie jakieś ciekawe pomysły na spędzenie tego dnia, albo pomysł na jakiś prezent? Biorę pod uwagę spędzenie czasu w Polsce i wybranie się do spa https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/terma
    Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi
    758ff9378a8e94786ff472a045f9f024?auto=compress%2Cformat&w=1440&q=75&h=954

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2023, 14:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ