X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy jakie parametry na pewna ciaze
Odpowiedz

jakie parametry na pewna ciaze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie zapytanie, jakie parametry powinien miec facet, aby ciaza byla prawie pewna, tzn jaka jest ta dolna granica, kiedy szanse sa naprawde bardzo duze, kiedys mi ginekolog powiedzial ze powinien facet miec 70 mln w ml i powinno byc ok, parametry czyli predkosc, ilosci plemnikow w ml i ogolnie ... chodzi mi o praktyke a ie to co mowi teoria WHO bo tam chyba troszeczke pozanizane to jest

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie interesuje sie tym narazie bo u nas zaledwie 1,2 mln/ml

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia u nas tez tyle...

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najniższy udokumentowany wynik to pół miliona i ciąża,zapłodnienie jest z jednej strony tak bajecznie proste a z drugiej cholernie skomplikowane

  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół miliona to faktycznie mało i jak to miało miejsce jeszcze naturalnie to na prawde prawdziwy cud, mój miał rok temu podobnie, dieta i suplementy polepszyly sytuacje ponad standard wymagany przez WHO, ale od roku nie zmienia sie uplynnienie, jest ponad godzine a teraz doszla aglutynacja, najgorsze jest to ze czlowiek stara sie 3 miesiace i przychodzi jakas infekcja grypa cokolwiek i wszystko spada na lep, podchodzic bedziemy do 4 inseminacji, ile tak wogole powinno byc procent predkosci aby do inseminacji podchodzic, tego uplynnienia to zupelnie nie wiem jak sie pozbyc

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie zadne wyniki nie zapewniaja ciazy..bo nie raz jest tak ze wyniki super z jednej i drugiej str a ciazy nie ma.. dobre nasienie jedynie zwiesza sznase... a nie raz wystarczy jeden :)

    U nas wogole nie ma plamnikow .. chyba ze zdarzy sie jakis cud ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 10:04

    Fedra lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy na wasz cud, ja się powoli wypalam, ale niech inne walczą o swoje małe szczęście

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda jest taka ze nie ma czegoś takiego jak normy mniej czy bardziej sprzyjające...
    tak jak już Dziewczyny pisały na to wszystko ma wiele rzeczy wpływ może być wszystko sprzyjajace a ciaży może nie być moze być wszystko do kiitu i ciaża się pojawia...
    nie ma ani złotej recepty ani norm które by to ogarnęły, my mozemy jedynie robić wszystko co w naszej mocy by pomóc naturze jeśli sama sobie rady nie daje...

    dojrzała, paulashells, Miasa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ