X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Jakość nasienia a czesty sex
Odpowiedz

Jakość nasienia a czesty sex

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasi lekarze mówili cos na ten temat??
    Czesty sex to dla poprawy czy raczej obniza jakosc nasienia?
    My nie mieszkamy razem jeszcze ze wzgledu na prace i nie kryje ze jak juz jestesmy razem to jest i duzo i czesto ;)
    Pytalam lekarzy ale opinie rozne.

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypowiem się z własnego doświadczenia ;) Mąż ma słabe nasienie, ale dwa razy udało mi się zajść w ciążę - i to gdy kochaliśmy się codziennie. Mówi się, że najlepiej co 2 dni, ale u nas się nie sprawdza. Myślę też, że im częściej tym lepiej dla nasienia.
    Ale znam też parę, gdzie seks był co kilka miesięcy (biedne plemniki kisiły się tyle czasu) i doszło do ciąży. Więc jak widzisz, nie ma reguły.

    MamaNl lubi tę wiadomość

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne są opinie, mój ginekolog mówi, że ani za często ani za rzadko nie jest dobrze. Optymalnie wg. niego jest codziennie lub co 2 dni i tak zaleca swoim pacjentkom.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Wypowiem się z własnego doświadczenia ;) Mąż ma słabe nasienie, ale dwa razy udało mi się zajść w ciążę - i to gdy kochaliśmy się codziennie. Mówi się, że najlepiej co 2 dni, ale u nas się nie sprawdza. Myślę też, że im częściej tym lepiej dla nasienia.
    Ale znam też parę, gdzie seks był co kilka miesięcy (biedne plemniki kisiły się tyle czasu) i doszło do ciąży. Więc jak widzisz, nie ma reguły.
    Się wtrącę: to że seks co parę miesięcy nie znaczy że plemniki się tam kisiły ;) if You know what i mean :P

    U nas <3 różne, raz codziennie a raz co 2dni w okresie owulacji. Póki co bez efektu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 20:07

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ