X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Kraków - operacja żylaków
Odpowiedz

Kraków - operacja żylaków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • koczi Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 28 lipca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zastanawiamy się nad operacją żylaków powrozka nasiennego u męża. Czy ktoś z Was przechodził operację w Krakowie i mógłby polecić placówkę na NFZ? Dzięki!

  • Onaion Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 28 lipca 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałem embolizację żylaków w Warszawie.

  • koczi Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 29 lipca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onaion wrote:
    Ja miałem embolizację żylaków w Warszawie.
    Możesz powiedzieć, gdzie i ile czekałeś na zabieg? Plus, ile trwa rekonwalescencja?

    No i rozumiem, że byles zadowolony z zabiegu? 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ