X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Kraków żylaki powrózka nasiennego
Odpowiedz

Kraków żylaki powrózka nasiennego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eddis Nowa
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mój mąż ma żylaki 5 mm powrózka nasiennego, słabe nasienie i morfologia, szukam lekarza godnego polecenia w Krakowie do wykonania tego zabiegu, może być nd NFZ lub prywatnie ;)

  • Gwiazdeczka 93 Autorytet
    Postów: 1077 1807

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eddis wrote:
    Cześć, mój mąż ma żylaki 5 mm powrózka nasiennego, słabe nasienie i morfologia, szukam lekarza godnego polecenia w Krakowie do wykonania tego zabiegu, może być nd NFZ lub prywatnie ;)
    Cześć,
    Mój Mąż był operowany w Krakowie przez dr. Rafała Maciąga tylko,że on przyjmował nas w Warszawie, ale sprawdź,bo mize przyjmuje i w Krakowie 😉 wizyta prywatna, operacja na NFZ, czas oczekiwania na embolizacje zylakow powrozka nasiennego miał być 3-4 miesiące,ale z racji,że ktoś zrezygnował czekalismy 2 miesiące 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2022, 15:50

    Starania od 02.2021
    Ona :
    29 lat
    Hashimoto
    TSH 1,3 (euthyrox 75/100)
    Wit.D3 na granicy

    suplementacja i pozytywne myślenie 🌸💖

    On:
    32 lat
    Ruchliwość i żywotność ❌❌
    Żylaki p.n. III stopnia

    17.03.2022 embolizacja żylaków p.n.--‐---》czekamy na poprawę wyników

    Czerwiec :
    HBA 14% 😔 ❌
    Morfologia 1%
    Koncentracja 4,86 mln/ml😔❌
    Ruch postępowy 10,69% (gdzie min.32%) 😔❌
    Ruchome 19,5% (gdzie min.40%)😔❌

    DFI16%✅
    HDS 14%✅


    Listopad:
    IVF czas start
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ