X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Lh w normie a niskie fsh
Odpowiedz

Lh w normie a niskie fsh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kati888 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na badaniach krwi męża wyszło, że ma niski poziom FSH, tzn. 0,82. LH w normie (5,45), prolaktyna także (5,9) i testosteron całkowity 543.... badanie nasienia wyszło słabo, koncentracja plemników w ml 8,45 mln oraz ruch postępowy 13%. Jak pisałam w innym temacie mąż był u lekarza i o ile już jestem spokojniejsza co do samego leczenia ale czy którejś zdarzyło się, że u męża była podobna sytuacja, że wyniki LH i FSH tak się od różniły? Nie wiem czy tym się nie martwic, bo za oba odpowiada przysadka, więc dlaczego tak jest?

  • Kati888 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazało się, że jestem w 5 tygodniu ciąży... Wszystko odbyło się jeszcze przed wizytą męża u lekarza.

    Życzę wszystkim powodzenia.

    Martina123, Kate28 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ