X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy nasienie po abstynencji
Odpowiedz

nasienie po abstynencji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    jestem ciekawa jak to wyglada..otoz trzy ostatnie miesiace 2017 uprawialismy seks bardzo rzadzko poniewaz czekalismy na wazne wyniki badan i mielismy wrecz zakaz zachodzenia w ciaze..w styczniu normalnie wrocilismy do staran , niestety mimo pomocy medycznej bez ciazy. Tak sobie mysle jakie maz ma nasienie teraz po tak dlugiej abstynencji? kiedy tak naprawde pleminiki wroca " do formy"?

    82dox1hpk6gsfajc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ