X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Od czego zaczac badanie meza? jak sie za to zabrac???
Odpowiedz

Od czego zaczac badanie meza? jak sie za to zabrac???

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anja89 Autorytet
  Postów: 450 108

  Wysłany: 17 marca 2015, 13:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie jest Wam potrzebne skierowanie na badanie nasienia. My zaczynaliśmy właśnie od tego badania. Później robiliśmy już badania hormonów, posiew i usg. Do lekarza poszliśmy już ze wszystkimi wynikami (bez usg, bo to on nas na nie skierował).

  svchvfxmiau6k2p0.png
 • Anja89 Autorytet
  Postów: 450 108

  Wysłany: 17 marca 2015, 14:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W laboratoriach też robią. Ale najlepiej zrobić takie wspomagane komputerowo - są dokładniejsze, kosztują od ok.120 zl, zależy od miejsca. U nas w laboratorium robili tylko zwykłe, a wspomagane komputerowo robiliśmy w centrum leczenia niepłodności.

  svchvfxmiau6k2p0.png
 • Fedra Autorytet
  Postów: 9361 19566

  Wysłany: 21 marca 2015, 00:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W diagnostyce zrobicie wspomagane komputerowo tylko trzeba zadzwonić i umówić sie na termin i polecam zrobienie właśnie w diagnostyce bo niestety niektóre kliniki które robia w swoich labo celowo zaniżają wyniki...

  17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
  2015 Nati <3
  2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ