Forum Męskie sprawy Od czego zaczac badanie meza? jak sie za to zabrac???
Odpowiedz

Od czego zaczac badanie meza? jak sie za to zabrac???

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anja89 Autorytet
  Postów: 450 105

  Wysłany: 17 marca 2015, 13:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie jest Wam potrzebne skierowanie na badanie nasienia. My zaczynaliśmy właśnie od tego badania. Później robiliśmy już badania hormonów, posiew i usg. Do lekarza poszliśmy już ze wszystkimi wynikami (bez usg, bo to on nas na nie skierował).

  svchvfxmiau6k2p0.png
 • Anja89 Autorytet
  Postów: 450 105

  Wysłany: 17 marca 2015, 14:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W laboratoriach też robią. Ale najlepiej zrobić takie wspomagane komputerowo - są dokładniejsze, kosztują od ok.120 zl, zależy od miejsca. U nas w laboratorium robili tylko zwykłe, a wspomagane komputerowo robiliśmy w centrum leczenia niepłodności.

  svchvfxmiau6k2p0.png
 • Fedra Autorytet
  Postów: 9361 19565

  Wysłany: 21 marca 2015, 00:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W diagnostyce zrobicie wspomagane komputerowo tylko trzeba zadzwonić i umówić sie na termin i polecam zrobienie właśnie w diagnostyce bo niestety niektóre kliniki które robia w swoich labo celowo zaniżają wyniki...

  17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
  2015 Nati <3
  2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego