X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Posiew nasienia, badania przed wizytą u androloga
Odpowiedz

Posiew nasienia, badania przed wizytą u androloga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć,
    zrobiliśmy posiew w diagnostyce - zastanawiam się bo w wynikach jest posiew nasienia (badanie bakt.) czy osobno sprawdza się grzyby czy jest to już ujęte i jakie zrobić jeszcze ewentualnie badania przed wizytą u androloga oprócz hormonów, usg, posiewu.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi w Diagnostyce maja posiew bakteriologiczny (bakterie tlenowe) osobno maja mykologiczny (grzyby). W Diagnostyce, w której my robiliśmy nie ma posiewu na bakterie beztlenowe.
    Można jeszcze zrobić posiew na mycoplasme i ureaplasme.

    Izi lubi tę wiadomość

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ