X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Potrzeba - Menopur / Bemfola / Puregon / Mensinorm
Odpowiedz

Potrzeba - Menopur / Bemfola / Puregon / Mensinorm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Spoczko Koleżanka
    Postów: 50 6

    Wysłany: 28 września 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jestem mężczyzną z problemem z płodnością.
    Leki które stosuje się u kobiet na płodność stosuje się również u mężczyzn. Znajomy lekarz który mnie prowadzi zalecił stosowanie Folitropiny lub Menotropiny, natomiast leki są bardzo drogie, a refundacja jest przyznawana tylko kobietom, dlatego polecił byśmy wpierw z żoną rozejrzeli się po znajomych czy w internecie ponieważ często się zdarza że kobietom które starały się o dziecko zostają jakieś opakowania.

    Stąd moja prośba, jeśli ktoś ma leki zawierające menotropinę lub folitropinę proszę o kontakt mailowy: [email protected]

    Pozdrawiam serdecznie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ