X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Powiększanie biustu
Odpowiedz

Powiększanie biustu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 lipca 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przychodzę z delikatnym, jak dla niektórych oczywiście, tematem. Otóż od dłuższego czasu myślę nad powiększeniem sobie biustu. Nie na Pamelę Anderson oczywiście (), ale w celu poprawienia kształtu piersi, wyrównania ich (mam dużą dysproporcję) i dla siebie. Jest może jakaś po podobnej operacji i miałaby ochotę chwilę porozawiać?

    Annite, Karpatia, Pinia lubią tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kiedyś chciałam zrobić fajny cyc. Bardziej ujedrnic, bo mam duży rozmiar. Przyjaciółka zrobiła sobie-miała mały rozmiar. Bez komplikacji żadnych, na szczęście.

    Powiększała w Krakowie u pani doktor Raczkowskiej. https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 13:57

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Esternella Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli masz sporą dysproporcję i sama poczułabyś się po prostu lepiej to faktycznie to przemyśl. Ja osobiście neguję integrowanie w "zdrowy" i "normalnie wyglądający" organizm (czytaj: normalne, symetryczne piersi tylko małe), ale jeżeli właśnie w grę wchodzi jakaś dysproporcja to już inna sprawa. Pewnie w takiej sytuacji sama bym o tym myślała

    Annite lubi tę wiadomość

  • Pinia Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 31 lipca 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po. Jeśli chcesz pisz na priv.

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzyj na beauty w Polsce forum. Tam znajdziesz chyba najwiecej informacji od lat, zdjęcia przed i po, opinie, ceny itp.
    Sama z tego korzystałam przed swoją operacja :)

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ