Forum Męskie sprawy Prawidłowe nasienie
Odpowiedz

Prawidłowe nasienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Albuera Znajoma

Wysłany: 27 września 2014, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi mówił gin to nawet przy małej ruchliwości plemników inseminacja może się powieść ponieważ nasienie jest przed zabiegiem "przesiewane" i pozostają głównie te ruchliwe plemniki. Warunkiem jest chyba ilość plemników w normie - od 20 do 300 mln w 1ml - tak przynajmniej jest napisane na wynikach mojego męża. Wiem, że inseminacja nie ma sensu w przypadku dużej patologii plemników np. patologia główki, witki itd. A jakie macie parametry?

f2w3rjjgbec27voi.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 27 września 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I musi byc morfologia plemnikow min 4%

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy inseminacja daje większe szanse niż naturalna ciaza?podobno przy słabych wynikach inseminacja nie ma większego powodzenia...jak to jest?

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie to ciekawi ;)

• Nadira Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas warunkiem miał być test HBA co najmniej 70%

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • kasiakasia11 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na którymś forum już pisałam, że nam się inseminacja powiodła z wynikami 2,3mln/ml, morfologia 7%, ruch A+B 12%

Nadira, kita lubią tę wiadomość

syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego