X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Prezent na 1 rocznicę związku
Odpowiedz

Prezent na 1 rocznicę związku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam pomysłu na prezent na 1 rocznicę związku. Co poleacacie?

    Vienne, rozalix lubią tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Np takie duże serce wyklejone waszymi zdjęciami, oprawione w ramkę ❤️ voucher na wspólną wizytę np na masaż u kosmetyczki/w spa, perfumy, bieliznę, jakaś grę na komputer/PlayStation jeśli posiada, w którą możecie zagrać razem.
    Ewentualnie po prostu coś praktycznego. Może jakiejś dobrej jakosci ubrania? Spodnie dresowe czy nową parę butów?
    Mój mężczyzna bardzo lubi dostawać takie praktyczne prezenty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2021, 10:53

    Izi, Vienne, rozalix lubią tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio polubiliśmy właśnie vouchery np grota solankowa - mega relaksuje, albo na jakiś koncert czy do teatru to już zależy kto co lubi. Czasami pytam co chce bo wolę kupić coś co się przyda, albo wyczajam co się mu podoba.
    Koszulka klubu piłkarskiego jeżeli komuś kibicuje,
    raz była zasada własnoręcznych prezentów więc zrobiłam słój z 365 cytatami na dobry dzień albo dlaczego go kochasz - wystarczy pobrać szablon, zmienić kilka karteczek na bardziej personalne, kupić słój np w pepco, kokardkę, można w drukarni wydrukować samoprzylepną naklejkę - kilka złoty i już, trochę wycinania i zwijania jest więc zajmuje trochę czasu :) Raz napisałam list w butelce taki romantyczny - mąż aż się wzruszył.

    Jak ktoś lubi manualne prace to polecam - ostatnio dostałam od przyjaciół zdjęcie z naszego ślubu do malowania po numerkach - jak pomaluję to będzie piękny obraz :)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Esternella Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszulka ulubionego klubu piłkarskiego, elegancki zegarek albo perfumy z grawerem (odkryłam niedawno, że można takie na Notino zamówić) lub jakiś sprzęt sportowy - ja to ostatnio mojemu mężowi dawałam na różne okazje ;-)

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 21 listopada 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od siebie dorzuciłabym wizytę u dobrego fizjoterapeuty. Ludzi często nie stać albo nawet nie wiedzą, że tam mogą uzyskać pomoc na swoje bolączki. A taki upominek może komuś poprawić komfort życia.

    Sama często daję również od siebie biżuterię, obecnie w skepach jubilerskich można znaleźć wiele pięknych modeli biżuterii, nie tylko dla kobiet ale i dla mężćzyzn.
    Jak tutaj https://www.marko.pl/wisiorki-srebrne-meskie

    Mój maż dostał w zeszłym roku wisiorek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2022, 11:34

  • wysocka0801 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 listopada 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio zabrałam męża na wydarzenie z https://integralpoland.com/ i był naprawdę zadowolony!

  • Evelynna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, polecam dać mu możliwość gry w rocznicę, jestem pewien, że będzie bardzo szczęśliwy.Witajcie moi przyjaciele hazardziści. Odkryj świat darmowe spiny z czytaj więcej tutaj. Platforma ta przedstawia kasyna oferujące hojne bonusy powitalne w postaci darmowych spinów. Wzbogać swoją przygodę z grami o dodatkowe spiny na popularne sloty i odkryj dreszczyk emocji związany z grą z tymi ekscytującymi bonusami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2023, 13:15

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ