X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Problemy z erekcją
Odpowiedz

Problemy z erekcją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2020, 09:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:14

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug mnie to siedzi u niego w glowie moj mial tak samo... Ja to nazwalam uczuleniem na moje dni plodne :p odkad przestalam mierzyc temp i informowac go o dniach plodnych i powaznie z nim o tym porozmawialam to mu przeszlo .Juz byl tutaj taki watek i glownie to byla przyczyna

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny
    Chciałam się was poradzić i też trochę pożalić, bo nie wiem co mam robić 😒

    Mamy z mężem jedno dziecko, staramy się o drugiego maluszka ale nie jest łatwo.
    Mój luby kończy w przyszłym roku 40, a ja mam obecnie 36 lat.
    Od pewnego czasu mój mąż ma problemy ze wzwodem. Nie wiem czy to wina stresu, przeziębienia czy czegoś innego, ale po prostu nie może dojść.😭
    UlaFalka,
    jakiś czas temu jedna z dziewczyn pisała o problemie z wytryskiem jej M, że nie dochodzi do wytrysku podczas seksu, natomiast Ty piszesz o problemach z erekcją.

    Na Twoim miejscu najpierw spróbowałabym rozwiązać ten problem w łóżku w domu. bo może jest jakaś blokada przez to nastawienie, że przecież ten seks to nie dla przyjemności, tylko żeby w końcu zajść w ciążę, a wciąż się nie udaje.

    Zrób mężowi seksualny koncert życzeń - jego ulubione pozycje, spełnienie fantazji erotycznych. Podczas gry wstępnej weź go do ust, wtedy penis mocno nabrzmiewa.
    A jeśli wtedy problem nie ustąpi, to wiadomo będzie, że nie chodzi tylko o blokadę psychiczną, tylko o jakiś problem zdrowotny i trzeba będzie pójść do specjalisty.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ