Forum Męskie sprawy Problemy z erekcją
Odpowiedz

Problemy z erekcją

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • UlaFalka Ekspertka

Wysłany: 13 sierpnia, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Chciałam się was poradzić i też trochę pożalić, bo nie wiem co mam robić 😒

Mamy z mężem jedno dziecko, staramy się o drugiego maluszka ale nie jest łatwo.
    Mój luby kończy w przyszłym roku 40, a ja mam obecnie 36 lat.
    Od pewnego czasu mój mąż ma problemy ze wzwodem. Nie wiem czy to wina stresu, przeziębienia czy czegoś innego, ale po prostu nie może dojść.
    Ma stwierdzona cukrzycę drugiego stopnia, ale jest pod kontrolą.
    Wysyłam go na badania do lekarza, zakupiliśmy mace i jakieś inne ziółka, ale zastanawiam się co jeszcze można zrobić.
    Ja jestem trochę załamana, po każdym nieudanym razie nie mogę spać, boję się, że skończymy na jednym dziecku 😭

Endometrioza
    Torbiel czekoladowa na lewym jajniku
    Niska rezerwa jajnikowa (AMH 0,56)

Starania o drugiego maluszka
  • Nona Autorytet

Wysłany: 13 sierpnia, 23:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja 36, maż 42 lafs
    Koniecznie zrób bad nasienia komputerowe I daj znać jak wynik. Też mamy 1 dziecko a wynik porażka...

Starania od 05.2019 o rodzeństwo dla córki lat 4. Mąż morfologia 0%. Asthenoteratozoospermia. Salfazin.
  • tuonela Autorytet

Wysłany: 14 sierpnia, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug mnie to siedzi u niego w glowie moj mial tak samo... Ja to nazwalam uczuleniem na moje dni plodne :p odkad przestalam mierzyc temp i informowac go o dniach plodnych i powaznie z nim o tym porozmawialam to mu przeszlo .Juz byl tutaj taki watek i glownie to byla przyczyna

Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki ?
  • Iza-K Ekspertka

Wysłany: 16 sierpnia, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny
    Chciałam się was poradzić i też trochę pożalić, bo nie wiem co mam robić 😒

Mamy z mężem jedno dziecko, staramy się o drugiego maluszka ale nie jest łatwo.
    Mój luby kończy w przyszłym roku 40, a ja mam obecnie 36 lat.
    Od pewnego czasu mój mąż ma problemy ze wzwodem. Nie wiem czy to wina stresu, przeziębienia czy czegoś innego, ale po prostu nie może dojść.😭
    UlaFalka,
    jakiś czas temu jedna z dziewczyn pisała o problemie z wytryskiem jej M, że nie dochodzi do wytrysku podczas seksu, natomiast Ty piszesz o problemach z erekcją.

Na Twoim miejscu najpierw spróbowałabym rozwiązać ten problem w łóżku w domu. bo może jest jakaś blokada przez to nastawienie, że przecież ten seks to nie dla przyjemności, tylko żeby w końcu zajść w ciążę, a wciąż się nie udaje.

Zrób mężowi seksualny koncert życzeń - jego ulubione pozycje, spełnienie fantazji erotycznych. Podczas gry wstępnej weź go do ust, wtedy penis mocno nabrzmiewa.
    A jeśli wtedy problem nie ustąpi, to wiadomo będzie, że nie chodzi tylko o blokadę psychiczną, tylko o jakiś problem zdrowotny i trzeba będzie pójść do specjalisty.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)