X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Problemy z erekcją
Odpowiedz

Problemy z erekcją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2020, 09:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:14

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1252 384

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug mnie to siedzi u niego w glowie moj mial tak samo... Ja to nazwalam uczuleniem na moje dni plodne :p odkad przestalam mierzyc temp i informowac go o dniach plodnych i powaznie z nim o tym porozmawialam to mu przeszlo .Juz byl tutaj taki watek i glownie to byla przyczyna

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje...
    06.08 6 transfer blastka 4.1.2 8dpt 86 10dpt 208 12 dpt 418 15 dpt 1144... czekamy
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny
    Chciałam się was poradzić i też trochę pożalić, bo nie wiem co mam robić 😒

    Mamy z mężem jedno dziecko, staramy się o drugiego maluszka ale nie jest łatwo.
    Mój luby kończy w przyszłym roku 40, a ja mam obecnie 36 lat.
    Od pewnego czasu mój mąż ma problemy ze wzwodem. Nie wiem czy to wina stresu, przeziębienia czy czegoś innego, ale po prostu nie może dojść.😭
    UlaFalka,
    jakiś czas temu jedna z dziewczyn pisała o problemie z wytryskiem jej M, że nie dochodzi do wytrysku podczas seksu, natomiast Ty piszesz o problemach z erekcją.

    Na Twoim miejscu najpierw spróbowałabym rozwiązać ten problem w łóżku w domu. bo może jest jakaś blokada przez to nastawienie, że przecież ten seks to nie dla przyjemności, tylko żeby w końcu zajść w ciążę, a wciąż się nie udaje.

    Zrób mężowi seksualny koncert życzeń - jego ulubione pozycje, spełnienie fantazji erotycznych. Podczas gry wstępnej weź go do ust, wtedy penis mocno nabrzmiewa.
    A jeśli wtedy problem nie ustąpi, to wiadomo będzie, że nie chodzi tylko o blokadę psychiczną, tylko o jakiś problem zdrowotny i trzeba będzie pójść do specjalisty.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ