X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Przeciwciała przeciwplemnikowe
Odpowiedz

Przeciwciała przeciwplemnikowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 10 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy u któregoś z waszych facetów stwierdzono we krwi przeciwciała przeciwplemnikowe? U moje wynoszą 1:10. Czy to dużo? I czy mimo to można podchodzić do inseminacji? Będę wdzięczna za pomoc.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica - w temacie pozytywny test MAR jest o tym :) zapraszamy. U naszych mężów to wykryto. Tylko to było zrobione z badania nasienia, ale słyszałam, że z krwi też można zrobić. Ten wynik co podałaś nic mi nie mówi. W teście MAR podawają w procentach

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 12 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za podpowiedź. Zajrzę tam na pewno ;)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • kamykowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, szukam dobrego punktu badań. Mamy z mężem sporo wątpliwości i chcemy się dodatkowo przebadać (i ja i on) we własnym zakresie, bo z lekarzami już nie mam siły rozmawiać. Możecie polecić dobre laboratorium? W necie wyszukaliśmy http://www.euroimmundna.pl/, ale wolelibyśmy pójść gdzieś, gdzie ktoś znajomy był i potwierdza, że warto. Nie mamy kogo zapytać. Pomóżcie, proszę.

    kamyczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamykowa a z jakiego miasta jesteś? Bardzo dobrze robią badania w provita katowice

  • kamykowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z okolic Wrocławia.

    kamyczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to Ci nie pomogę :) musisz innych się zapytać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ