X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Przeciwciała przeciwplemnikowe
Odpowiedz

Przeciwciała przeciwplemnikowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 10 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy u któregoś z waszych facetów stwierdzono we krwi przeciwciała przeciwplemnikowe? U moje wynoszą 1:10. Czy to dużo? I czy mimo to można podchodzić do inseminacji? Będę wdzięczna za pomoc.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica - w temacie pozytywny test MAR jest o tym :) zapraszamy. U naszych mężów to wykryto. Tylko to było zrobione z badania nasienia, ale słyszałam, że z krwi też można zrobić. Ten wynik co podałaś nic mi nie mówi. W teście MAR podawają w procentach

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 12 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za podpowiedź. Zajrzę tam na pewno ;)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • kamykowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, szukam dobrego punktu badań. Mamy z mężem sporo wątpliwości i chcemy się dodatkowo przebadać (i ja i on) we własnym zakresie, bo z lekarzami już nie mam siły rozmawiać. Możecie polecić dobre laboratorium? W necie wyszukaliśmy http://www.euroimmundna.pl/, ale wolelibyśmy pójść gdzieś, gdzie ktoś znajomy był i potwierdza, że warto. Nie mamy kogo zapytać. Pomóżcie, proszę.

    kamyczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamykowa a z jakiego miasta jesteś? Bardzo dobrze robią badania w provita katowice

  • kamykowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z okolic Wrocławia.

    kamyczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to Ci nie pomogę :) musisz innych się zapytać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ