X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Ruchliwość plemników
Odpowiedz

Ruchliwość plemników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 433 134

    Wysłany: 2 lipca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) co może wspomóc ruchliwość plemników? Jakie tabletki brać aby się zwiększył ten ruch?

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 2 lipca 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://plodnosc.pl/witaminy-na-plodnosc-dla-mezczyzn-sprawdz-co-poprawi-jakosc-nasienia/
    https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/zdrowy-plemnik-przede-wszystkim-czyli-jak-poprawic-jakosc-nasienia

    kiedyś natknęłam się na tabelkę fajną ale nie mogę jej znaleźć.
    Patrząc na linki bym kupiła albo mix witamin albo gotowe suple patrząc na skład.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ