X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Słaba morfologia a ciąża biochemiczna
Odpowiedz

Słaba morfologia a ciąża biochemiczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po ciąży biochemicznej. Moje szczęście trwało tydzień. W 13 dpo beta 16, po 38 godz w 15dpo 29. Słaby wynik ale przyrost prawidłowy więc nie sądziłam że zdarzy się coś złego. Chociaż nie mam na to potwierdzenia medycznego to wiem że była to moja druga ciąża biochemiczna. Pierwsza zdarzyła się w listopadzie, ale wtedy miałam bardzo wysoką prolaktynę i sądziłam że to jest przyczyną, że była za słaba komórka. Teraz jest poniżej normy. Mój mąż ma 2% prawidłowych plemników i zachodzę w głowę czy przypadkiem nie zaatakował uszkodzony plemnik i dlatego się nie udało. Chociaż teoretycznie słaby nie powinien zapłodnić, więc może to inna przyczyna. Macie jakąś wiedzę na ten temat? Jakie badania wykonać aby sytuacja się nie powtórzyła. Przepraszam za chaotyczny wpis.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słaby plemnik moze zaplodnic komorke.. zalezy jakie wady w tej morfologi dominuja..jelsi glowki to zwieksza szanse na mozliwosc zapldonienia..ale zlego rozwoju zarodka

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83% to nieprawidłowe główki.
    Czemu wady główki to większa szansa na zapłodnienie?
    Czyli jeśli to jest przyczyną to jedyną formą będzie inseminacja?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w główce jest przechowywany material genetyczny jesli wiekszosc to wady glowki moze sie trafic tak ze ta wada glowki powoduje uszkodzenie dna.. a tym samym moze prowadzic do zaplodnienia ale zarodek moze zle sie rozwijac..

    szczerze mowiac nie wiem czy akurat IUI bedzie rozwiazaniemm..predzej bym szuakla najpeir w przyczyny tych wad.. zrobienie np chromatyny plemnikowej , mysleze najpiej bylo by udac sie do androloga i omowic co moze byc przyczyna,..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aniu

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ