X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy SOJA a jej wpływ na męska płodność
Odpowiedz

SOJA a jej wpływ na męska płodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane pomóżcie !
    kupiłam MACE VITA zawiera ona sproszkowany korzeń macy ale takze izolat białka sojowego.
    Czytałam właśnie w necie że soja ma niezbyt dobry wpływ na męskie nasienie. Powiedzcie czy cos wiecie na ten temat i czy powinnam dawać ta mace mężowi?

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 23 września 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podbijam temat, ale tak ogólnie. Znacie jakieś wiarygodne badania, co do wpływu soi na jakość nasienia - statystyki z ilością w diecie i wpływem na mężyczyzn? Wydaje mi się, że to pytanie raczej do wegetarianek/weganek...
    Jak to jest z dietą Waszych partnerów; unikacie soi, jadacie czasem czy może bez ograniczeń?
    Trochę mnie martwią te fitoestrogeny, ale wydaje mi się, że trzeba by spożywać ilości hurtowe, żeby to miało rzeczywisty wpływ na hormony i jakość nasienia...
    Jakie są Wasze doświadczenia?

    relgwn15uyzm1mjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ