X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Sprzedam SERMATROP ALFA , niska cena
Odpowiedz

Sprzedam SERMATROP ALFA , niska cena

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P@ntera Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 marca 2021, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedanie opakowanie męskiego suplementu SERMATROP ALFA w cenie 100PLN plus koszta wysylki. W opakowaniu jest 29 tabletek. Cena opakowania 30 sztuk to ponad 180PLN.
    data waznosci 07/2022

  • Staraczka21 Ekspertka
    Postów: 210 52

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P@ntera wrote:
    Mam do sprzedanie opakowanie męskiego suplementu SERMATROP ALFA w cenie 100PLN plus koszta wysylki. W opakowaniu jest 29 tabletek. Cena opakowania 30 sztuk to ponad 180PLN.
    data waznosci 07/2022
    Zainteresowana. Proszę o kontakt

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ