X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy SWIM UP i kw hialuronowy- interpretacja-POMOCY!!!!
Odpowiedz

SWIM UP i kw hialuronowy- interpretacja-POMOCY!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fantazia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie odebrałam wyniki i nic z nich nie wiem. Proszę o pomoc.
    SWIM UP
    Początkowa po 60 min
    Koncentracja 40 mln/ml 2,2 mln/ml
    Odsetek migracji plem 5,5%
    Ruchliwość ogólna 39% 100%
    Ruch postępowej 27% 97%
    Ruch niepostepowy 12% 3%
    Brak ruchu 61% 0%

    Test wiązania kw hialuronowym
    Ruchliwość całkowita 39%
    Plemniki związane z kwasem 41%
    Plemniki nie reagując z kwasem 59%

    Plemniki ruchliwe dojrzałe 16%
    Plemniki ruchliwe o nieprawidłowej funkcji 23%
    Plemniki nieruchome 61%


    Test MAR IgG ujemny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ