Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Tabletki na erekcję
Odpowiedz

Tabletki na erekcję

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anna Lubiąż Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 czerwca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój partner stosuje 800mg tego prosent 600 przed stosunkiem i działa. Zwiększa mu libido i wytrysk.

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 czerwca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Lubiąż wrote:
    mój partner stosuje 800mg tego prosent 600 przed stosunkiem i działa. Zwiększa mu libido i wytrysk.
    Przecież to bzdurny są... Należy isć do urologa i się przebadać a nie w bujdy wierzyć. Tylko leki z apteki dają pewność co do składu i skuteczności. Suple mogą czasem zaszkodzić.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 17 czerwca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak zaproponować jemu żeby ;zaczał przyjmować takie tabletki ? Mój równiez miewa takie problemy ale nie wiem jak mu o tym wspomnieć. Podejrzewam,że niczego nie bierze poniewż bym widziała.

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 czerwca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite wrote:
    A jak zaproponować jemu żeby ;zaczał przyjmować takie tabletki ? Mój równiez miewa takie problemy ale nie wiem jak mu o tym wspomnieć. Podejrzewam,że niczego nie bierze poniewż bym widziała.
    Tylko że tadalafil 5 mg jest na receptę. Do urologa biegiem marsz i on przepisze tabletki. Żałuję że tak długo z tym zwlekałem. Fajny efekt jest po tych tabletkach, przynajmniej na początku, bo staje na zawołanie praktycznie. Po jakimś czasie potrzebna jest dłuższa stymulacja. Ja bym doradził że byś go zapisała i z nim poszła na początek. Żałuje że u mnie nie było to w ten sposób...

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 122 2

    Wysłany: 18 czerwca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Jest to Twój mąż i sama wiesz jak z nim rozmawiać. Ja po prostu spokojnie powiedziałam swojemu, ze powinien coś wziąć. Moze sie obruszył na początku ale potem podszedł do tego normalnie. Aktualnie przyjmuje tabletki i jest lepiej.

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 czerwca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dkdk wrote:
    No nie wiem. Jest to Twój mąż i sama wiesz jak z nim rozmawiać. Ja po prostu spokojnie powiedziałam swojemu, ze powinien coś wziąć. Moze sie obruszył na początku ale potem podszedł do tego normalnie. Aktualnie przyjmuje tabletki i jest lepiej.

    Nie chodzi żeby coś wziąć. Tylko iść do lekarza

  • Natoszka Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 19 czerwca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dkdk wrote:
    No nie wiem. Jest to Twój mąż i sama wiesz jak z nim rozmawiać. Ja po prostu spokojnie powiedziałam swojemu, ze powinien coś wziąć. Moze sie obruszył na początku ale potem podszedł do tego normalnie. Aktualnie przyjmuje tabletki i jest lepiej.

    Bardzo podoba mi się twoje podejście, mój mąż poszedł z własnej inicjatywy, ale ja zamiast go wspierać winy szukałam w sobie …

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 19 czerwca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z nim i wstępnie się zgodził.W sumie było lepiej niż myślałam. Jednak zastrzegł,ze sam na pewno nie wybierze się do apteki i ich nie kupi heh :P

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 czerwca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite wrote:
    Rozmawiałam z nim i wstępnie się zgodził.W sumie było lepiej niż myślałam. Jednak zastrzegł,ze sam na pewno nie wybierze się do apteki i ich nie kupi heh :P

    Idź sama. Kup mu. Zobaczysz jakie będą efekty po tadalafil.

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 czerwca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natoszka wrote:
    Bardzo podoba mi się twoje podejście, mój mąż poszedł z własnej inicjatywy, ale ja zamiast go wspierać winy szukałam w sobie …

    Spokojnie. Rozmowa wszystko załatwi. Do lekarza po tadalafil i cieszyć się sobą

  • sawak Koleżanka
    Postów: 65 2

    Wysłany: 24 czerwca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sildenafil jest na receptę - więc odpada, jak nie chce iść do lekarza.

    Bez recepty to ewentualnie takie suplementy jak penis complete, Permen czy Cum on, man power. Np w przypadku man power, facet bierze, i po 40 min erekcja powinna wrócić. Penis complete działa natomiast tak, ze trzeba brać codziennie. Za to gotowość do osiągnięcia erekcji jest niemal natychmiastowa.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 24 czerwca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info. A na początek to co byś poleciła ? Jakie konkretnie? Bo przecież wszystkiego nie zamówię.

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 69 2

    Wysłany: 24 czerwca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobre efekt przynosi "cum on". Jest to supelement diety. Poczytaj sobie o nim.

  • Jankowski Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 24 czerwca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cum on to mniej więcej ta sama seria co penic somplete. Alternatywa to erekton i inne.
    W składzie są bardzo podobne, mają różne proporcje. W sieci wszystko jest wyjaśnione co i jak. Cum on uchodzi za skuteczny.

  • Marcinowaty Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 czerwca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kupujcie suplementów. Na początku też tak zrobiłem i się zraziłem bo nie zadziałało. Lekarz urolog wypisał lek na ,zburzenia erekcji. Tadalafil 5 mg. Droga na skróty jest tylko pozornie dobra.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ