Forum Męskie sprawy Tabletki na poprawę budowy plemników
Odpowiedz

Tabletki na poprawę budowy plemników

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lusia30 Znajoma

Wysłany: 18 listopada 2020, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) chciałam zapytać o tabletki/preparaty jakie są które by poprawiły budowę plemników u męża. Obecny wynik to: 4% plemników o prawidłowej budowie, natomiast 96% to plemniki o nieprawidłowej budowie.

• Agula Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2020, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Cześć :) chciałam zapytać o tabletki/preparaty jakie są które by poprawiły budowę plemników u męża. Obecny wynik to: 4% plemników o prawidłowej budowie, natomiast 96% to plemniki o nieprawidłowej budowie.
    4% to jest wynik w normie. Ja bym tu nie kombinowała. Nie jedna kobieta marzy o tym, zrby jej partner miał morfo 4%..

Kate28, Lusia30, Limonka26 lubią tę wiadomość

30l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.

PCOS, hashimoto.
  • OlaK Znajoma

Wysłany: 20 listopada 2020, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma morfologia 2%
    Lekarz zaproponował Profertil dwa razy dziennie przez okres 3 miesięcy potem znowu kontrola. Nie umiem powiedzieć na ile ten suplement jest pomocny, poczytałam opinie i wydawał mi się dobry. W styczniu się okaże

Lusia30 lubi tę wiadomość

• PozytywnaAna Koleżanka

Wysłany: 21 listopada 2020, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, 4 % to jest dobry wynik :-). Mąż dostałam fertilman plus, ale nic się nie poprawiło, teraz dostał zmianę na saszetki proxeed.

• Olympionica Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2020, 01:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypadałoby sprawdzić hormony i przyjrzeć się diecie i stylowi życia,, w sensie poszukać przyczyny bo tabletka nie będzie tu magicznym rozwiazaniem i może nie zadziałać A 4 % to jednak na granicy normy. Jeśli reszta charakterystyk np ilość i ruchliwość jest prawidłowa to wystarczy dbać o zdrowy tryb życia i są duże szanse :) .androlog mężowi bezwzględnie zlecil np.min 3x w tyg ćwiczenia aerobowe i przepisał spore dawki wit E (To ponoć jedyne co ma udowodnione dzialanie). On odradzal suplementy i twierdził że szkoda na to kasy Ale są specjalne suplementy ProFertil czy Fertilman - ok 150 zł miesięcznie × niech je pestki dyni i orzechy brazylijskie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 01:12

ONA: 35 l. AMH 2,55
    ON: 37 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB
  • Edkaa Koleżanka

Wysłany: 11 stycznia, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy najpierw 4, później 0 a teraz po 4 msc mamy 12 :) polecam Wit c 1000, Wit a+e oraz kwas foliowy i koenzym q10. U nas podziałało cuda :)

• Mia3004 Nowa

Wysłany: 11 stycznia, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój mąż miał słabe wyniki nasienia robione kilkukrotnie. Urolog przepisał mu steryd proviron który już nie jest dostępny w Polsce. My go ściągaliśmy ze Słowacji. W tym roku zaszłam w ciążę po 4 latach starań. Co prawda morfologia się nie poprawiła, ale pozostałe parametry znacząco. Brał wcześniej inne zwykle witaminy dla mężczyzn i różne inne kombinacje, ale po nich żadnej poprawy nie było. Zostało nam 8 pełnych opakowań gdyby ktoś był zainteresowany piszcie [email protected]

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia, 21:53

• OlaK Znajoma

Wysłany: 15 stycznia, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisałam już o słabych wynikach mojego męża, zarówno tutaj jak i w innym wątku. Po 3 miesiącach stosowania Profertil ( plus innych suplementów które dobrałam sama, jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana mogę opisać je później) wyniki mojego M poprawiły się znacznie, wcześniejszą morfologia 2% obecnie 8. Ogólnie teraz wszystkie wyniki ma w normie, gdzie poprzednie badanie było tragiczne

• bes11 Debiutantka

Wysłany: 15 stycznia, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaK napisz proszę dokładnie co było stosowane. Ważne to dla mnie pilne

• OlaK Znajoma

Wysłany: 16 stycznia, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż przez 3 miesiące brał:
    Profertil 2x1
    Wit D 2000 1x1
    Wit C 1000 1x1
    Co Q10 1x1
    Oprócz tego przez drugi miesiąc brał raz dziennie B1, B2, B12. Mąż całkowicie przestał palić, alkohol sporadycznie.
    Po trzech miesiącach wyniki mojego M (wypisze jakie były we wrześniu a jakie są teraz)
    Koncentracja plemników 11.7 / 25.4
    Całkowita liczba 25.7 / 63.6
    Ruch postępowy 4% / 34%
    Ruch całkowity 19% / 53%
    Morfologia 2% / 8%
    Upłynnienie 35min / 15min
    Objętość 2.2ml / 2.5ml

• tuonela Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj mąz bierze taki zestaw który sama dobralam:

profertil 2 x1
    witamina D 4000j 1x1
    witamina C 1000 1x1
    konenzym q10 200 j 1x1
    magnez 1x1

bromelaina ( wyciag z ananasa łodygi czy jakoś tak) 1x1 je tez czasem ananasa .
    ,, Potwierdzonym działaniem składników ananasa na nasienie jest ich wpływ na produkcję i ruchliwość
    plemników.. Sok z ananasa może być stosowany w celu poprawy płodności, gdyż polepsza jakość nasienia(7) na drodze stymulacji wytwarzania hormonów płciowych i plemników(10) oraz pobudzania ruchomości plemników. Działa też ochronnie na nasienie w trakcie procesu jego zamrażania w celu przechowywania(11)."

inozytol ( mio izytol) 500 j 1x1 (,, Istnieje potencjalna korzyść z suplementacji inozytolem w kontekście technologii wspomaganego rozrodu (ART) i zapłodnienia in vitro (IVF), w odniesieniu do roli w podnoszeniu jakości komórek jajowych i plemników. Jest to obszar, który dopiero niedawno został zbadany. ")wiec też biore

redveratrol 500 j 1x1 Resveratrol, przeciwutleniacz znajdujący się m.in. w czerwonym winie, w połączeniu z witaminą C, redukuje odsetek uszkodzonego materiału genetycznego u niepłodnych mężczyzn

w lutym mam nadzieje zaczniemy stymulacje może jeszcze mąż powtórzy wyniki bo nie wiem jak ta kuracja ma się do poprawy bo dopiero 2 msc mamy za sobą .Może komuś to pomoże mam nadzieje ze nam tak.

Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
  • Pati_92 Znajoma

Wysłany: 20 stycznia, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż dostał zalecony od androloga taki zestaw:
    1) witamina D 4000j
    2) witamina C 1000
    3) omega 3-6-9
    4) maca
    5) mumio himalajskie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego