X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny 100 % a In Vitro
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny 100 % a In Vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,.
    Mój mąż odebrał wynik badania nasienia w którym.
    MAR TEST IgG ma 100%

    i Aglutynacja III

    Mam pytanie bo z tego co się orientowałam to teraz musi iść do Urologa, i prawdopodobnie leczenie sterydami.

    Mam pytanie czy w takiej sytuacji In Vitro jest możliwe jak ma 100 % ? wynik ?

    Bardzo proszę o odpowiedz ?


    I ewentualnie jak może wyglądać leczenie tego ?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 marca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwe, mój bierze sterydy. Z resztą przy MAR 100% zaszłam w ciążę naturalnie, ale poroniłam. Zapraszam do istniejącego już wątku o pozytywnym MAR, tam jest nas więcej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 18:34

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ