Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny 100 % a In Vitro
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny 100 % a In Vitro

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,.
    Mój mąż odebrał wynik badania nasienia w którym.
    MAR TEST IgG ma 100%

i Aglutynacja III

Mam pytanie bo z tego co się orientowałam to teraz musi iść do Urologa, i prawdopodobnie leczenie sterydami.

Mam pytanie czy w takiej sytuacji In Vitro jest możliwe jak ma 100 % ? wynik ?

Bardzo proszę o odpowiedz ?

I ewentualnie jak może wyglądać leczenie tego ?

• Lili87 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2017, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwe, mój bierze sterydy. Z resztą przy MAR 100% zaszłam w ciążę naturalnie, ale poroniłam. Zapraszam do istniejącego już wątku o pozytywnym MAR, tam jest nas więcej :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 18:34

25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego