X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Urlop ojcowski
Odpowiedz

Urlop ojcowski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 3 lutego 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie panie jak to jest obecnie z urlopem ojcowskim? Czy podanie składa się do pracodawcy?

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 3 lutego 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż się dogadał z pracodawcą i wziął od razu po narodzinach Tośki 2dni okolicznościowego przysługującego za narodziny dziecka i 10dni ojcowskiego, a akt urodzenia dosłał do kadrowej w trakcie jego trwania .

    Nie jestem jednak specjalistką od finansów, tak wiec uważam, ze dobrze będzie założyć podobny temat na forum ksiegowym. Tam powinni Ci lepiej doradzic ;)
    http://pozyczkanakonto.pl/2019/11/25/czy-warto-zdecydowac-sie-na-urlop-ojcowski/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 08:54

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 13 lutego 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dwa dni trwa okolicznościowy , a ojcowski równo 14 dni łącznie z sobotami i niedzielami , składa się do pracodawcy wniosek o urlop ojcowski i akt urodzenia i pracodawca kieruje dokumenty do zusu jeśli jest to firma zatrudniająca nie więcej niż 20 pracowników .można po po porodzie również poprosić o zwolnienie na męża na opiekę nad Wami , ok 2 tygodnie indopiero po tym wziąć ojcowski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2021, 09:05

  • Martynka@30 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 24 marca 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brat rok temu bez problemu dogadał się ze swoim pracodawcą i dostał. ;) Kwestia rozmowy i dobrego nastawienia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ