X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Wybieracie się gdzieś na wakacje
Odpowiedz

Wybieracie się gdzieś na wakacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. W tym roku?
    Zastanawiam sie czy nie wybraćs ię gdzieś w Polskę.

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeżdżę na Pogórze Dynowskie i widoki są piękne a przede wszystkim zastrzyk świeżego powietrza jest. Mam znajomą która prowadzi agroturystykę.

    No i prawdopodobnie wybierzemy się do Hanzy ( jest to świetne spa Kujawsko pomorskie). Ładne otoczenie lasów, na miejscu park liniowy, stadnina koni. Oraz możliwośc korzystania z zabiegów spa.
    z17047384V,Hotel-Bania-w-Bialce-Tatrzanskiej-lezy-przy-zrodla.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2021, 14:00

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam jakiegoś ciekawego miejsca na wakajce w tym roku. Czy możecie coś polecić? Zastanawiałam się nad Okuninką nad Jeziorem Białym.

    Mianowicie nad wynajęciem domku dla siebie oraz dla mojej rodziny:
    https://szyszka-okuninka.pl/

    Czy ktoś z Was wypoczywał w tej miejscowości? Jak spędzało się tam Wam czas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 12:26

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 31 stycznia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Bardzo proszę polecenie jakiegoś klimatycznego hotelu (apartamentu) na kilkudniowy wyjazd z mężem, gdzieś w okolicach października/listopada. Zależy nam na ładnej okolicy, (możliwości spacerów), dobrym jedzeniu, możliwości zwiedzenia/zobaczenia czegoś. Fajnie jakby hotel posiadał strefę SPA i możliwość zabiegów, basen. Szukam po prostu sprawdzonego miejsca na odpoczynek, odcięcie się od codzienności i miłego spędzenia czasu ;)
    https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/terma

    Zastanawiamy się nad wybraniem się tutaj. Czy któras z Was była moze w tym miejscu? Polecicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 14:37

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ