X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy wzmożona lepkość nasienia
Odpowiedz

wzmożona lepkość nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co pomaga na zmniejszenie lepkości nasienia,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwunia mój lekarz napro mojemu mężowi na wzmożoną lepkość dał tussipect (w saszetkach, dość drogi) w dniach płodnych, kazał pić dużo wody - pomogło - z 10 zrobiły się 3 cm, W związku z tym, ze to i tak za dużo mąż dostał ostatnio jeszcze guajazyl, zobaczymy jak będzie dalej

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam ci zaproszenie proszę prześlij do jakiego lekarza napro chodzicie, czy ten lek tussipect jest na receptę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 21:34

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a czy podawanie facetowi wit C przy ph 8,5 nie zaszkodzi i nie spowoduje jeszcze bardziej wzmozonej lepkosci nasienia? czy moze zrezygnowac z tej witaminy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na lepkość brał wit. C i po 3 miesiącach miał już prawdiłową :)

    Anna255, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochana za odp, bo juz zaczelam sie martwic, ze zamiast pomoc, mozemy zaszkodzic, takze bedzie bral nadal :)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 20 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mojego nadal po braniu guajazylu i ACC 600 lepkość [++} więc teraz drugi zestaw wypróbujemy , pectodril(na receptę) i mucosolvan. Miejmy nadzieje że pomoże.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Mój mąż na lepkość brał wit. C i po 3 miesiącach miał już prawdiłową :)
    a w jakiej dawce ta witamina C?

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej po 2 tabletki 200 mg, zdarzało się, że jedną :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ