X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy wzmożona lepkość nasienia
Odpowiedz

wzmożona lepkość nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co pomaga na zmniejszenie lepkości nasienia,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwunia mój lekarz napro mojemu mężowi na wzmożoną lepkość dał tussipect (w saszetkach, dość drogi) w dniach płodnych, kazał pić dużo wody - pomogło - z 10 zrobiły się 3 cm, W związku z tym, ze to i tak za dużo mąż dostał ostatnio jeszcze guajazyl, zobaczymy jak będzie dalej

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam ci zaproszenie proszę prześlij do jakiego lekarza napro chodzicie, czy ten lek tussipect jest na receptę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 21:34

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a czy podawanie facetowi wit C przy ph 8,5 nie zaszkodzi i nie spowoduje jeszcze bardziej wzmozonej lepkosci nasienia? czy moze zrezygnowac z tej witaminy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na lepkość brał wit. C i po 3 miesiącach miał już prawdiłową :)

    Anna255, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochana za odp, bo juz zaczelam sie martwic, ze zamiast pomoc, mozemy zaszkodzic, takze bedzie bral nadal :)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 20 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mojego nadal po braniu guajazylu i ACC 600 lepkość [++} więc teraz drugi zestaw wypróbujemy , pectodril(na receptę) i mucosolvan. Miejmy nadzieje że pomoże.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Mój mąż na lepkość brał wit. C i po 3 miesiącach miał już prawdiłową :)
    a w jakiej dawce ta witamina C?

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej po 2 tabletki 200 mg, zdarzało się, że jedną :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ