SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Zazdrość? Badanie ? Pomocy
Odpowiedz

Zazdrość? Badanie ? Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Britta Autorytet
    Postów: 342 868

    Wysłany: 20 marca 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż nie chciał badania nasienia, szczególnie w jakiejś klinice przy gazetkach brrr, a ja też miałam opory. Po dlugich dywagacjach stanęło na tym, że można było zrobić tak, że pobraliśmy nasienie z normalnego stosunku do specjalnej prezerwatywy (akceptowalne są Sagami Original i Male Factor Pak). Taką prezerwatywę zawiązuje się gumką i wkłada do jałowego kubeczka i zawozi szybko do laboratorium. Na szczęście mieszkaliśmy wtedy ok 15-20 min od laba. Jakby nie to, to trzebaby wynająć pokój w hotelu 😉 badanie przeprowadzono, wszystko okazało się być ok.

    Starania od lutego 2021

    AMH 1.9
    Od 2023 naprotechnolog dr Kandzia (Katowice)
    03.2024 - laparoskopia - endometrioza, zmiany wycięte
    04-11.2024 - stymulacja
    10.2024 - Lipiodol + Nowenna pompejańska
    27.11.2024 - ⏸️ 🎉🫄

    age.png

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • SportowyMax Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badanie nasienia jest całkowicie medycznym i technicznym procesem, a takie miejsca są przygotowane do tego, by zapewnić komfort pacjentowi. Większość mężczyzn traktuje to jak coś, co musi zrobić, a nie jako jakąś formę przyjemności. Wiele osób w takich sytuacjach korzysta z takich opcji jak filmy, żeby rozluźnić się i poczuć komfortowo. Twoje uczucia zazdrości mogą wynikać z tego, że te sytuacje wywołują niepewność i naturalną reakcję emocjonalną, ale warto zauważyć, że to tylko część procedury medycznej, której celem jest pomoc w diagnostyce. Warto zaufać swojemu partnerowi i skupić się na wsparciu, które możesz mu dawać w tym procesie. Jeśli czujesz, że takie emocje Cię przytłaczają, warto o nich porozmawiać z mężem :)

    Dotipik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 21:29

    Dotipik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 21:29

  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 274 368

    Wysłany: 8 maja 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Moj za pierwszym razem nie miał oporów. Chciał wiedzieć jak sytuacja wygląda u Niego. W międzyczasie przy kolejnych badaniach itp. już niechętnie do tego podchodzi :)
    Mój podobnie, ale kiedy wyszły u męża pewne nieprawidlowosci ta lekkość się ulotniła i pojawił upór, na szczęście maz dzielnie chodzi na kolejne badania,bo cel wspolny :D

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    preg.png
  • Ania_Blondaska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lipca 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @NOWAA122, moim zdaniem masz bardzo surowe podejście do pornografii ale ok rozumiem.

    Mój facet za pierwszym razem poszedł sam ja niestety nie mogłam iść i oglądał materiały video, mówiąc wprost porno ale niestety nie mógł dojść, podnieciło go co innego ale o tym nie tutaj :p

    Natomiast za drugim razem poprosił mnie żebym dała mu porno z moim udziałem i to pomogło więc może to jest opcja dla Ciebie.

    Sama nigdy nie oglądałam takich rzeczy więc weszłam na jakąś stronę, zobaczyłem kilka zdjęć żeby mieć pojęcie i zrobiłem kilka ostrych fotek. Mąż wytrysnął bez problemu :D

  • Janina b Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 3 lipca 2025, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież oni pokątnie oglądają porno i się masturbują, widzą tam rzeczy których z niektórymi partnerkami są niedostępne, bo niektóre dziewczyny się szanują
    Biorąc pod uwagę kilkudniową abstynencję nie mają problemu ani ze wzwodem ani z szybkim wytryskiem
    Mój miał problem z trafieniem do kubka, więc za następnym razem kupiliśmy prezerwatywę Male Factor i odbyliśmy stosunek w klinice
    Był tak podniecony tą niecodzienną sytuacją że po kilku ruchach było po sprawie
    Naprawdę nie rozumiem tego całego zamieszania w waszych postach, jak się postara to wszystko idzie gładko

  • Mati33 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 3 lipca 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już byłem 5 razy na badaniu nasienia i już zaczęliśmy się z żona śmiać że chyba mnie podnieca sama masturbacja /stosunek/ w innym miejscu niż domowe zacisze 🤣 no ale, jak masz z tym problem to masz problem. Pamiętaj im więcej stresu i frustracji w tych tematach tym trudniej zajść w ciążę. Wyluzuj.

  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 251 220

    Wysłany: 3 lipca 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty byś pasowała tym podejściem do mojego faceta - on miał ostatnio do mnie pretensje że byłam u ginekologa mężczyzny. Że jak to tak, czemu nie u kobiety, że pewnie mi się tak podoba…

    Tak, stary dziadek wkładający mi wziernik w ci***to jest to co mnie podnieca ……

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2025, 18:07

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    TSH: maj: 1,96 | czerwiec: 2,3 |sierpien: 1,7 | wrzesień: 1,3| grudzień: 1,97
    FT4: czerwiec: 1,29 (0,92-1,68) | wrzesień : 1,41
    FT3: czerwiec: 3,28 (2-4,4)| wrzesień: 3,52
    A-tpo:10 (0-34) | wrzesień <9
    A-tg: 19,2 (0-115) | wrzesień: 13,5
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)

    18.11.2025 poronienie chybione, łyżeczkowanie 🪽❤️‍🩹
    „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ