X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Zupełny spadek ochoty na seks
Odpowiedz

Zupełny spadek ochoty na seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem z chłopakiem 7lat. Od dłuższego czasu może 2lat czuje brak ochoty na sex. Wiem ze będzie mnie bolalo i nie mam żadnej ale to Żadnej ochoty! Wiem ze muszę raz na jakiś czas to po prostu odbębnić. Planujemy ślub w pdzyszlym roku bardzo się kochamy. Mowimy sobie o wszystkim. Wiem tez ze k przyzwyczaił się do tego ze mi sie nie chce i nawet nie nalega. Boje się ze kiedyś on albo ja go zdradze bo w końcu ktoś będzie miał na kogoś ochotę. Jak oglądał jakieś filmy lub słyszę innych to tez bym tak chciała. A co do czego nie mam żadnej ochoty:( co robić?

  • Akczi Autorytet
    Postów: 429 369

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuj jakoś naturalnie zwiększyć swoje libido- można o tym poczytać w Internecie albo może wizyta u seksuologa?🙂

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- połówkowe⏳️
    preg.png
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jst to nagłe obniżenie sie libido z uwagi na to, że trwa od 2 lat. Pytanie czy nie masz po prostu ochoty na swojego faceta czy ogólnie nie masz ochoty? Bo jest to różnica. Podejrzewam, że chodzi tutaj o rutynę, jesteście ze sobą juz długo. Aby utrzymać gorącą atmosferę w tak długich związkach, warto jest wprowadzać różnego rodzaju urozmaicenia do seksu. Tak aby sprawić, żeby był ciekawszy.
    Nie wiem czy próbowaliście zabawek erotycznych?
    Możesz ewentualnie wypróbować tabletki jak stimea czy libido therapy.
    Oczywiście przy załóżeniu, ze nie masz problemów z hormonami i ze masz je wyregulowane.

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te tabletki można brać również w sytuacji jak ma się zaburzenia libido spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi? Sama generalnie na libido nie narzekałam, ale od czasu od kiedy biorę antykoncepcję jest naprawdę kiepskie i nie spodziewałam się, że tak to może zadziałać.

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nabardziej. Sa nawet polecane. Odradzam asequrellę, reklamuje sie jako środek przy antykoncepcji jednak jeśli zobaczysz jej skłąd to zobaczysz, ze wcale nie jest tak rewelacyjnie. W porównaniu do niej libido therapy ma o wiele lepszy skład ponieważ ma w sobie takie składniki jak :L-Arginina Tribulus terrestris Catuaba (Trichilia catigua) Wapń(węglan wapnia) Ginkgo biloba . A ich dzialanie na poprawę libido jest udowodnione. Swoją drogą to próbowałaś zmienić tabletki anty? Bo moze zmiana troche by pomogła?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam i to dwa razy,bo brałam raz, milwane oraz microgynon. I co? Ano przy każdym jest tak samo. Śmiałam się ostatnio gorzko, że takie tabletki to dla mnie najlepsza forma antykoncepcji bo po prostu nie mam ochoty na uprawianie seksu heh. Napisz mi jeszcze może w jakim sklepie mogę dostać te tabletki o których tutaj piszesz?

  • Sindy31 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sa tabletki które bardzo mocno rozbudzają kobiety nawwet do orgazmu jak Feminam Libido z ziołami z Amazonii. Problem z nimi jest jedynie taki że mogą mieć wpływ na antykoncepcję hormonalną więc trzeba zachować ostrożność

  • aldonaviktoria Koleżanka
    Postów: 52 33

    Wysłany: 30 kwietnia 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalix wrote:
    Witam, jestem z chłopakiem 7lat. Od dłuższego czasu może 2lat czuje brak ochoty na sex. Wiem ze będzie mnie bolalo i nie mam żadnej ale to Żadnej ochoty! Wiem ze muszę raz na jakiś czas to po prostu odbębnić. Planujemy ślub w pdzyszlym roku bardzo się kochamy. Mowimy sobie o wszystkim. Wiem tez ze k przyzwyczaił się do tego ze mi sie nie chce i nawet nie nalega. Boje się ze kiedyś on albo ja go zdradze bo w końcu ktoś będzie miał na kogoś ochotę. Jak oglądał jakieś filmy lub słyszę innych to tez bym tak chciała. A co do czego nie mam żadnej ochoty:( co robić?
    LICh!
    a może znajdziesz kilka minut na <skrupulatne!> przeczytanie: https://grananerwach.pl/maca-libido-i-witalnosc/ hm?
    osobiście polecam❣️ są też inne opcje [naturalne] – zapraszam na priv jak coś – ale w takiej sytuacji jest mnóstwo opcji do wzięcia pod uwagę dlatego pierwsze co przyszło mi do głowy to 👆🏻 materiał – o czymś co wpływa psychofizycznie a nie tyka hormonów [dlatego jest tak niesamowite!]

    🤗

    A.M.D.G.

    🧔🏼Mąż 40 l ❌️ 🪱🪱🪱❓️
    👩🏼‍🦰moì 40 l ✅ owulacje, etc. wszystko si qu'a la font 😁

    I 🤰✝️ Faustynka 👼🏼
    II 🤰❤️ 17maj'05 Wiktoria 👧🏼
    III 🤰✝️ Daniel 👼🏻
    IV 🤰✝️ Rita 👼
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 24 maja 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku polecałabym udanie się do ginekologa oraz zbadanie sobie hormonów. Hormony mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie i jeśli ich poziom jest zaburzony może wpływać to na brak ochoty na seks.

    Jeśli hormony są w porzadku, dobrze jest zastanowić się też nad podłożem psychologicznym. Wielu osobom pomaga konsultacja w poradni seksuologicznej. Wbrew pozorom tego typu terapie nie są rzadkie:
    https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/naszeporadnie/poradnia-seksuologiczna/

    Na stronie opisane są sytuacje, w których może pomóc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 12:01

  • Martis Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 marca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę przed seksem godzinę 3 tabletki tego feminam libido i seks jest o wiele przyjemniejszy. Polecam ocena 8/10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ