X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Cewnik Foleya
Odpowiedz

Cewnik Foleya

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 15 listopada 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Czy któraś z Was miała zakładany cewnik Foleya przy rozwarciu 3-4cm? Przyniósł jakiś efekt czy i tak skończył się na dalszym wywoływaniu porodu?
    Czytałam, że zwykle jest zakładany przy mniejszym rozwarciu stąd moje pytanie.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam 2-3 cm i moja Pani Doktor uznała że cewnik już niepotrzebny, zresztą bez straty.. widziałam jak się koleżanki na sali męczyły

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Czy któraś z Was miała zakładany cewnik Foleya przy rozwarciu 3-4cm? Przyniósł jakiś efekt czy i tak skończył się na dalszym wywoływaniu porodu?
    Czytałam, że zwykle jest zakładany przy mniejszym rozwarciu stąd moje pytanie.

    i jak u Ciebie się skończyło? założyli Ci ten cewnik?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ