X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Cewnk Foleya
Odpowiedz

Cewnk Foleya

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany? jak to się odbywa? :) boli?

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz położyć się jak do badania ginekologicznego. Nie pamiętam tylko czy nogi miały być położone jak do badania czy może przysunięte do pośladków ale chyba to pierwsze. Ze mną był lekarz i położna. Wprowadzili ten cewnik do pochwyć, nie był to jakis duży ból, raczej dyskomfort. Po założeniu przez godzinę czy dwie bolało jak przy okresie (ja nie mam bardzo silnych boli okresowych, więc mnie bolało jak przy gorszym okresie), potem się wyciszyło. Wyleciał kolejnego dnia podczas wizyty w wc ale szczerze mówiąc nie wiem po co pracowałam trochę mięśniami pocjwy jakby chcąc go przesunąć. Wtedy też wypadł mi czop śluzowy i tyle. Poród się nie rozpoczął ale jakieś rozwarcie niewielkie pojawiło. Ogólnie dla mnie bardzo fajny sposób na wstępne rozruszanie ciała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 13:54

    Frufru lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ