X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród dysplazja bioder a rodzaj porodu
Odpowiedz

dysplazja bioder a rodzaj porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moze ktos ma doswiadczeni w nastepujacym temacie: gdy sie urodzilam (posladkowo) mialam dysplazje obu bioder(1 wieksza niz 2). Mialam zalozona rozworke. Potem w zyciu juz mi to nie dawalo problemow. Niedawno sie dowiedzialam ze moze byc to wskazaniem do cc. Nawet nie zapytalam o to gina bo mi do glowy nie przyszlo. Planuje wizyte u ortopedy ale moze ktoras z was ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten sam problem jako dzieciaczek, byłam u ortopedy, który stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań do porodu naturalnego, ale wiadomo, że ostateczną decyzję podejmuje lekarz ginekolog.

    Już razem <3
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 12 lipca 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy dzieki za odpowiedz :)
    Ja juz po porodzie i rzeczywiscie dysplazja nie byla zadnym przeciwskazaniem

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ