X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Lublinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Lublinie?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć,

  szykuję się do porodu w Lublinie. Który szpital warto wybrać? Może mogłybyście się podzielić swoimi doświadczeniami i wrażeniami?

 • natalia_fi Nowa
  Postów: 2 4

  Wysłany: 28 marca 2017, 20:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zdecydowałaś gdzie rodzić? Ja mam termin na 1.04, miałam rodzić na Jaczewskiego, stamtąd mam lekarza, opinie o porodówce są średnie, ale stwierdziłam, że jak będzie ze mną mąż to dam radę wszędzie (chociaż chciałabym mieć poród aktywny, a tam podobno nie ma takiej możliwości) Natomiast wczoraj dowiedziałam się, że nadal obowiązuje zakaz odwiedzin w szpitalu (epidemia grypy, zakaz od 4.01), w związku z czym i porody rodzinne są zabronione. Więc teraz poważnie zastanawiam się czy nie jechać gdzie indziej, chyba, że zakaz zostanie zdjęty, tylko jeszcze nie orientowałam się jak sytuacja wygląda w innych szpitalach.

  natalia_fi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ