X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Między Łodzią a Warszawą. Żyrardów, Skierniewice, Łowicz i okolice.
Odpowiedz

Między Łodzią a Warszawą. Żyrardów, Skierniewice, Łowicz i okolice.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    jest tu ktoś z tych okolic? Jeśli tak, gdzie planujecie poród i dlaczego tam? Przeprowadziłam się niedawno i jestem zielona. Czytałam w internecie pozytywne opinie o szpitalu w Głownie, o skierniewickim i żyrardowskim raczej nic dobrego... Czy faktycznie jest tak źle?

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze Skierniewic, rodziłam w Łodzi. Dużo znajomych i z rodziny w tym roku też rodziło w Żyrardowie (planowane cc), w Głownie (SN zakończone cc) i w Brzezinach. Wszystkie jesteśmy w miarę zadowolone.

    M&M
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 22 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałaś może o Pruszkowie? Ja słyszałam, że się tam bardzo poprawiło

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Zgierz się kwalifikuje, ale rodziłam tam i polecam :).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ