X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Planowe cc
Odpowiedz

Planowe cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może znajdą się tutaj Mamy,które już rodziły albo mają już kwestie związane z załatwianiem sprawy za sobą. Mam skierowanie na poród cc od neurologa.Mam epilepsję i nawet przy niewielkim wysiłku i bólu pojawiają się zmiany w układzie nerwowym. Jestem w 28 tc. Chyba jeszcze za wcześnie na wizytę w szpitalu,w którym chciałabym rodzić. Ale chciałam Was zapytać-kiedy udać się do szpitala,żeby umówić się na to cc?Z kim rozmawiać? O co pytać? Czy lekarze wezmą pod uwagę to,że nawet niewielki wysiłek może spowodować zagrożenie i dla mnie i dla Malucha czy może, jak już tradycyjnie- przynajmniej na wrocławskich porodówkach- każą czekać do akcji porodowej i się zgłosić wtedy...? Nie wiem zupełnie jak ugryźć ten temat...

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wskazanie do cc. Nie ustalam terminu. Od 37+1 mam chodzić na ktg i lekarze sami ustalą kiedy mnie zostawiają na zabieg.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale opóźniona codziennie na to ktg? O takiej praktyce to nie słyszałam. We Wroclawiu raczej słyszę o tym,że albo każą czekać aż się zacznie i wtedy rura do szpitala i cię kroją albo wyznaczają,co zdarza się rzadziej, konkretny termin.
    Ja chyba bym wolała dostać konkretny termin, bo wtedy można się przygotować do tego i modliłabym się, żeby tego terminu doczekać.
    A kiedy udać się do szpitala,żeby zasięgnąć takiej informacji? Mój lekarz prowadzący ciążę nie pracuje w żadnym szpitalu.W szpitalu konsultuje całą sytuację jakiś lekarz czy wszystko to tylko papierologia?
    Tyle pytań....

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję codziennie chodzić. Wybrałam dwa szpitale. Jak będzie trzeba to i trzeci znajdę. Najlepiej udaj się na ip, albo zadzwoń i dopytaj, bo pewnie co szpital to inne zasady.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy najlepiej isc zeby sie na mnie nie rzucili ze jeszcze mam czas awymyślam...?Po 30 tygodniu juz bedzie ok ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka umówiła się na cc (dziecko miednicowe) po 35 czy 36 tc, ustalili jej termin na PTP, ale przed terminem musiała łykać magnezy i Nospy, żeby akcja sama się nie rozpoczęła.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luliczek wrote:
    a kiedy najlepiej isc zeby sie na mnie nie rzucili ze jeszcze mam czas awymyślam...?Po 30 tygodniu juz bedzie ok ?
    Nie wiem. Może podzwoń i popytaj, albo na strony internetowe szpitali zajrzyj. Może tam będą jakieś informacje.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas lekarz kazał czekać aż się zacznie akcja, dał nam skierowanie. Pojechaliśmy jednak do szpitala tydzień przed terminem, bo ruchy były słabo odczuwalne i już kazali mi zostać bo wg nich nie było na co czekać bo położenie posladkowe i tak i tak.

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog na początku stycznia wyznaczyła mi termin na 23.01 (38tydzien) i od razu zapisala mnie w szpitalu, gdzie pracuje jako anestezjolog, bo wybrałam ten szpital. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ