X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Polanica Zdrój - poród
Odpowiedz

Polanica Zdrój - poród

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 6 września 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szukałam ale nee umiałam znaleźć..
    Czy są tu osoby co rodziły w Polanicy Zdrój? Ii mogły się podzielić wrażeniami..
    Ii ogólnie jakie są warunki..

    4018d16ae9.png
  • Sowa M Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa. Albo w Kłodzku?

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa M wrote:
    Też jestem ciekawa. Albo w Kłodzku?

    Cześć, Ja co prawda rodziłam w Kłodzku parę lat do tyłu, więc nie wiem na ile pomoże Ci Moją opinia,ale byłam zadowolona- warunki może nie należały do najlepszych,nowoczesnych ale z samej opieki okołoporodowej byłam bardzo zadowolona. Co do Polanicy osobiście nie rodziłam, ale rodziła tam bratowa i z tego co wiem sale i warunki dużo nowocześniejsze niż Kłodzko, opieka okołoporodowa również na plus.

    Sowa M lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ