X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród POMORZANY Szczecin
Odpowiedz

POMORZANY Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 12 lipca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest już post o porodówkach w Szczecinie, kilka linijek niżej. Tam znajdziesz dużo informacji.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 12 lipca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poszukuje listy rzeczy do szpitala, ale nie mogę znaleźć nigdzie :/ też wybrałam pomorzany, ze względu na opiekę i sprzęt. Warunki podobno kiepskie, ale to nie wakacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ