X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród prywatnie - Salve Łódź
Odpowiedz

Poród prywatnie - Salve Łódź

Oceń ten wątek:
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia88 wrote:
    W Salve jeśli przejdziesz kwalifikacje raczej nie odsyłają (panie na szkole rodzenia wspominały, że nie zdarzyło się to od bardzo dawna a mają po 200 porodów na miesiąc nawet.. można również "wykupić" położną wówczas ona przyjeżdza do porodu i z miejscem też nie ma problemu

    Właśnie na fb na stronie Gdzie rodzić po ludzku jakaś dziewczyna napisała że na początku sierpnia odesłano z salve ją plus 7 innych kobiet więc chyba jednak nie jest tak kolorowo...

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) z zainteresowaniem czytam wątek, bo chciałabym rodzic w Salve (termin na luty) i również znam historię, że w przypadku braku miejsca odsyłają, ale pomóc może wykupienie położnej.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin dopiero na maj, ale też myślę o Salve...

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym odsyłaniem jest różnie, szczególnie w obecnych czasach. Znam kilka przypadków że nie zostały przyjęte.
    ja miałam się wstawić na wywołanie na 8rano a ok 3-4 odeszły mi wody z krwią, zadzwoniłam na izbę przyjęć to mimo że miałam "zapewnjonw
    " miejsce Pani próbowała mnie zbyć i odesłać do innego szpitala.

  • Mon202 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Może któraś wie, jak jest w Salve już po porodzie, jeśli chodzi o pomoc w karmieniu i zajmowaniu się noworodkiem?
    I jeszcze jedno z innej beczki, czy trzeba być zaszczepionym na Covid, żeby przejść kwalifikacje?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ