X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród SN a szew okrężny na szyjce
Odpowiedz

Poród SN a szew okrężny na szyjce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 25 marca, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie do osób, które rodziły po szwie okrężnym. Czeka mnie właśnie zabieg założenia szwu (21tc), do zdjęcia będzie w okolicy 37tc.

    Jak po zdjęciu szwu wyglądał Wasz poród? Czy w ogóle udało się rodzić SN? I ile czasu trwał poród? Zastanawia mnie to, czy ze względu na krótka szyjkę poród przebiega szybciej?

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 26 marca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam tak dwa razy. Wydaje mi się, że niewydolność szyjki mi tu nie pomogła a liczyłam na to. Pierwszy poród to była wielogodzinna męczarnia a drugi raz dwa i po sprawie :)

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Ja rodziłam tak dwa razy. Wydaje mi się, że niewydolność szyjki mi tu nie pomogła a liczyłam na to. Pierwszy poród to była wielogodzinna męczarnia a drugi raz dwa i po sprawie :)

    O nie, miałam nadzieję na inną odpowiedź 😃 a po zdjęciu szwu poród szybko nadszedł? W mojej głowie rysuje się obraz, że samo zdjęcie spowoduje "zwolnienie blokady".

  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle czy samo zdjęcie tego szwu jest bolesne? Założenie miałam w znieczuleniu ogólnym, wiadomo że zdjęcie to już szybka sprawa, ale jednak to jakieś działanie na szyjce.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ