X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Rzeszowie, ale gdzie?
Odpowiedz

Poród w Rzeszowie, ale gdzie?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kayka93 Koleżanka
  Postów: 41 93

  Wysłany: 20 kwietnia 2020, 13:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy jest ktoś, kto w ostatnim czasie rodził w Rzeszowie? Najbardziej interesuje mnie Lwowska, ale o innych szpitalach też chętnie poczytam bo jeszcze nie zdecydowałam. Bardzo chciałam rodzić na Rycerskiej, tam gdzie był mój pierwszy poród i gdzie pracuje mój lekarz, ale niestety... oddział położniczy został przekształcony do przyjmowania pacjentek z podejżeniem koronawirusa do 32 tc, więc odpada ;( Podzielcie się opiniami ;)

  3jgxqqmzwbwttw3g.png
 • Patrycja 128 Koleżanka
  Postów: 69 8

  Wysłany: 25 września 2023, 11:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Już po porodzie? Bardzo proszę o opinie. W grudniu rodzę.

 • Patrycja 128 Koleżanka
  Postów: 69 8

  Wysłany: 19 stycznia, 13:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Rodziłam w Rzeszowie na rycerskiej. Jeśli chodzi o sam poród było naprawdę okej. Po porodzie już stare wyremontowane sale,ale to nie takie ważne. Jeśli chodzi o personel po porodzie były dwie wspaniałe i pomocne panie. Reszta nic tylko dokarmianie,a prośba o pomoc przy przystawianiu kończyła się tym,że mocno i boleśnie bardzo ściskały mi pierś,ale ogólnie raczej uważam,że było naprawdę okej nikt nie był jakiś niemiły.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ