X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Sieradz/Konin + okolice
Odpowiedz

Sieradz/Konin + okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jest tu może ktoś, kto rodził w szpitalu w Sieradzu lub w Koninie i może się podzielić doświadczeniami? Lub jeśli rodzilyscie w okolicach - jakie miasto polecacie? :)

  • tourrr4 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

    Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.
  • polala Ekspertka
    Postów: 163 82

    Wysłany: 11 lutego 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teqz ja nie rodzilam jeszcze ale z Konina uciekam przed porodem. Nie znam zadnej zadowolonej osoby z porodu w tym szpitalu. Wczoraj po raz kolejny uslyszalam tym razem od nowo poznanej osoby historie jak po porodzie chciala wytoczyc proces szpitalowi w Koninie. Wszystkie moje kolezanki i znajome narzekaly na duza opieszalosc lekarzy odnosnie cc i na chamskie zachowanie co niektorych.

    2015.04 I Isci 1 x B4 :(
    2016.03 II Isci 1 x 1AB :(
    2016.06 III Isci 2 x 4CC :(
    2017.04 FET 1x 4CC :(
    2017.07 IV Isci 1x3AB 9dpt 92, 12dpt 236 , 14dpt 540, 25dpt ❤
    TP 26.03.2018
    29.03.2018 Pola😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ