X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szkoła rodzenia a cesarskie cięcie
Odpowiedz

Szkoła rodzenia a cesarskie cięcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy warto chodzić do szkoły rodzenia wiedząc że będzie się miało cesarskie cięcie?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście !
    Dowiesz się o samym cc i o połogu po cc, o karmieniu, pielęgnacji malucha, kalendarzu szczepień itd...
    SzR to nie tylko nauka techniki oddechu czy parcia - jak to na amerykańskich filmach pokazują ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 959

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że warto! Ja chodziłam głównie po to żeby nauczyć się co nieco o pielęgnacji noworodka i bardzo mi się ta wiedza przydała. Poza tym położna pokazała nam jak wstawać po CC, żeby jak najmniej bolało i to okazało się naprawdę przydatne:)

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Szkole Rodzenia, na oddychanie i pozycje porodowr byla poswiecona zaledwie godzina. Reszta to polog, pielegnacja dziecka, kapanie, ubieranie, przewijanie, noszenie, dostawianie do piersi itp itp.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że warto! U nas było bardzo dużo o pielęgnacji noworodka, karmieniu, o tym jak zadbać o siebie w połogu, to się przyda i przy sn i przy cc :-)

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    U mnie w Szkole Rodzenia, na oddychanie i pozycje porodowr byla poswiecona zaledwie godzina. Reszta to polog, pielegnacja dziecka, kapanie, ubieranie, przewijanie, noszenie, dostawianie do piersi itp itp.
    Taka prawda, poród trwa chwilę a najważniejsze to co później. Ja też miałam cc a zajęcia na szkole rodzenia bardzo mi się przydały ;)

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • Kropka88 Ekspertka
    Postów: 213 264

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że warto. W szkole rodzenia, którą wybrałam w planie są całe zajęcia poświęcone cc. A oprócz tego również to co dziewczyny powyżej napisały :)

    gyxwhdgeekj3uuo2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ