X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wrocław -porodówka
Odpowiedz

Wrocław -porodówka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anans Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłe Panie termin mam na maj 2018 .Jeśli któraś niedawno rodziła we wrocławskim szpitalu napiszcie o swoich doświadczeniach z porodu i pobytu .
    Gdzie najlepiej rodzić? Pozdrawiam

    Anans
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy masz konto na facebooku, ale jest tam grupa " hallo gdzie rodzić - Wrocław?"

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Anans Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację.pozdrawiam

    Anans
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ