X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 2 poronienia zatrzymane- co dalej?
Odpowiedz

2 poronienia zatrzymane- co dalej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. W 2008 r. Urodziłam córkę w 33 tygodniu. Teraz dopatrzylam w papierach że po próbie powstrzymania przedwczesnego porodu za pomocą jakiejś kroplowki dostałam stanu przedrzucawkowego który udało się wygluszyc (do tej pory podejrzewają że to skutek leków).
    W sierpniu 2016 zabieg lyzeczkowania po poronienia zatrzymanym w 6t4d. W histopatologi wyszły cechy zasiada częściowego (ale tu też jest pytanie, bo tego dnia pierwszy raz na oddziale odkąd lekarze pamiętali były dwa takie przypadki ja i kobieta która miała zabieg chwilę przede mną. A biorąc pod uwagę że mi beta bardzo szybko spadła i onkolog na kontrolnych nie widziała nic niepokojącego przy wcale nie wysokiej będzie początkowej zastanawiam się czy nie doszło do pomyłki) w listopadzie znowu udało się zajść w ciążę. 3 dni temu dowiedziałam się na usg genetycznym że dziecko przestało się rozwijać w 9t1d. Wczoraj przeszłam zabieg.
    Teraz zastanawiam się nad tym jakie badania muszę zrobić. 1 dziecko miałam z innym partnerem. Więc te dwa poronienia zatrzymane moim zdaniem mogłyby mieć podłoże genetyczne. Albo zakrzepy? Jakie badania robić? Kiedy?
    Dodam że tym razem to na pewno nie zaśniad bo przed zabiegiem wymusiłam na lekarzach badanie bety i spadła prawie do poziomu sprzed ciąży.

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli bardzo mi przykro. Wejdź sobie na wątek 3 nieudane ciąże. Gdzieś na jego początku była lista badań, które warto zrobić. Zrobiłam je prawie wszystkie, zaczęłam się leczyć i w listopadzie 2016r urodziłam synka. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i mocno trzymam kciuki.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ