X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aktywność fizyczna
Odpowiedz

Aktywność fizyczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie kobietki:) zakładam nowy wątek, bo nie mogę znaleźć takiego, który by mi odpowiadał. A mianowicie chodzi mi po jakim czasie wracałyście do aktywności po poronieniu/zabiegu wyłyżeczkowania?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi mi np. o jazdę na rowerze, albo aerobik.

    tak wiem powiedziecie spytaj się lekarza, albo poszukaj w necie ;/ do nast. wizyty mam za dużo czasu a w necie same śmieci;/ i zero konkretu .

    A chodzi mi jak Wy wracałyście do normalnego życia fizycznego.
    Dostałam już @ więc myślę, że mogę nie długo wybrać się na rower bo bardzo za nim tęsknie. Przed ciążą ćwiczyłam aerobik i też mi go brakuje. Nie chce się przeforsować dlatego jak Wy długo czekałyście?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem tydzień po poronieniu więc jeszcze nie brak mi aktywności, ale pytałam o rower położnej, bo akurat idzie na lato to powiedziała zebym sobie tak dla pewnosci poczekala do okresu, ale nie wiem .

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam do aktywności fizycznej po trzech tygodniach od zabiegu, miałam w planach po dwóch, ale niestety rozłożyło mnie przeziębienie. Zresztą od początku nie za bardzo przestrzegałam zaleceń po zabiegu, bo na kartce która dostałam jest żeby nie dźwigać, a jak tego nie robić jak ma się małe dziecko, to chyba dużo zależy od tego jaki tryb życia prowadziłaś przed poronieniem, jeżeli byłaś aktywna to ja nie widzę powodu, żeby czekać długo, oczywiście wszystko w granicach rozsądku

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozpoczęłam aktywność 4 tygodnie po zabiegu. Od poniedziałku wróciłam na rower, ale to bardziej z tego względu, że w końcu zawitała do nas ładna pogoda. Myślę, że możesz spróbować z jakimiś delikatnymi ćwiczeniami. Obserwuj wtedy swoje ciało, jeżeli nic się nie dzieje to ok. Ale tak dla pewności te minimum 2-3 tygodnie po zabiegu bym sobie darowała. Organizm też musi odpocząć. :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ja już jestem 5 tydzień po zabiegu. i już po okresie. więc już wracam do normalności chociaż i tak wcześniej aż tak się nie oszczędzałam, bo tak jak powiedziała Agnieszka czasami się nie da, nie mam dziecka, ale wiadomo inne obowiązki też są w domu. Ja wcześniej dużo ćwiczyłam więc uważam, że już nie powinnam mieć żadnego problemu ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ