X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aminopunkcja
Odpowiedz

Aminopunkcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja93 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Miałam dziś wykonywany zabieg aminopunkcji z powodu poszerzenia Nt. Według usg to 15 tydzień- synek. Jednakże Pani Dr powiedziała że w ciągu najbliższych tyg mogę poronic ze względu na liczne wylewy w obrębie łożyska. Płyn owodniowy brunatny także z krwią. Czy może był ktoś w podobnej sytuacji? Z każdą wizyta oczekuje że mi ktoś powie że wszystko dobrze i za każdym razem się rozczarowuje

    Patrycja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja wejdz na fioletowa stronę. Tam jest obszerny wątek o amnio.
    A dziewczyny tam na pewno wesprą wiedzą

  • Patrycja93 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę tego znaleźć

    Patrycja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ